Jesteś tutaj: TESTY MOTORYCZNE

Oferta grupowa

WYBIERZ OPCJĘ

Nasza oferta jest elastyczna jesteśmy w stanie dostosować ją zgodnie z zapotrzebowaniem akademii lub klubu czy organizacji sportowej i dopasować do danej dyscypliny sportowej. Oferujemy dokładność wyników do jednej tysięcznej sekundy, szybkie przesyłanie wyników do komputera, tworzenie raportów i bazy danych w wersji elektronicznej lub papierowej

Oferta indywidualna

WYBIERZ OPCJĘ

Indywidualizacja jest tym co nas wyróżnia, jesteśmy w stanie przygotować ofertę tak by spełniała ona oczekiwania zawodników, osób aktywnych fizycznie lub tych którzy chcą sprawdzić ogólny stan przygotowania organizmu. Ofertę skierować również możemy dla dzieci i młodzieży, przykładem może być przeprowadzenie testu FMS w celu oceny wykonywania podstawowych wzorców ruchowych.

Każdą ofertę przygotowujemy tak by odpowiadała ona określonej organizacji sportowej lub indywidualnym wymaganiom, dobieramy formę współpracy oraz rodzaj przeprowadzanych testów, na tej podstawie obliczamy cenę. Dodatkowo tworzymy raporty i bazy danych w wersji elektronicznej lub papierowej, dzięki którym jesteśmy w stanie w pełni kontrolować postępy jakie czynią badani w określonym przedziale czasu.