Jesteś tutaj: OFERTA

↓   NOWOCZESNY SYSTEM DLA SPORTOWCÓW WITTY

Zastosowana bezprzewodowa technologia z najwyższą dokładnością pomiarową oraz możliwością przeprowadzania najpopularniejszych testów diagnostycznych tworzą z Witty wyjątkowy timing system. 8-kanałowa częstotliwość powoduje możliwość przeprowadzenia testów na 8 torach równocześnie. Do systemu Witty dołączone jest oprogramowanie Witty Manager. Za pomocą oprogramowania każdy użytkownik w łatwy i czytelny sposób dokona analizy wyników. Oprogramowanie Witty Manager jest przystosowane do dużych akademii sportowych, trenerów przygotowania motorycznego oraz badań w uniwersytetach. Oprogramowanie udostępnia trenerom, wykładowcom tworzenie bazy danych dla dowolnej liczby zawodników, dostęp do historii pomiarów, porównywanie wyników każdego testu, tworzenie raportów graficznych, a także generowanie raportów w najpopularniejszych plikach.

↓   ZESTAW SPORTESTRÓW MARKI POLAR Z SYSTEMEM GPS

Zestaw marki Polar które dzięki wbudowanemu systemowi GPS jest w stanie podać nam szczegółowe informacje na temat przeprowadzonej jednostki treningowej lub meczu kontrolnego, oraz zakresy pracy na podstawie tętna, dystansu, prędkości, oraz stref w których zawodnik poruszał się na boisku. Dodatkowo współpraca z platformą Polar Coach daje nam na pełną kontrolę procesów treningowych z każdego miejsca, oraz zdalne planowanie, kontrolowanie, zarządzanie treningiem badanego.

↓   LactatEDGE ANALIZATOR LACTATU DLA PROFESJONALISTÓW

LactatEDGE to przenośny analizator zakwaszenia krwi laktatu (kwasu mlekowego), łatwy w użyciu, daje precyzyjne pomiary w zaledwie 45 sekund. Przeznaczony jest do pomiarów kwasu mlekowego jako wskaźnika wytrzymałości sportowców. Oznaczenie kwasu mlekowego jest podstawową metodą oznaczania sprawności. Pomaga regulować intensywność treningu i uniknąć przetrenowania, wykorzystywany w testach motorycznych do wyznaczenia progów metabolicznych.

↓   TESTY FUNKCJONALNE

Functional Movement Screen (FMS) testem tym badamy prawdopodobieństwo odniesienia kontuzji poprzez ocenę wykonywania podstawowych wzorców ruchowych. Jesteśmy w stanie wychwycić zaburzenia mobilności, stabilności oraz kompensacje wykorzystywane do wykonania zadania ruchowego. Na jego podstawie przygotowujemy indywidualny protokół ćwiczeń w celu wyeliminowania nieprawidłowości.

↓   KOMPLEKSOWA ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Analiza składu ciała medyczny analizator składu ciała Tanita poprzez wiązkę prądu przebiegającą przez nasze ciało jest w stanie określić takie wartości jak % zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, % nawodnienia organizmu, tłuszcz wisceralny, dzienne zapotrzebowanie energetyczne, wiek biologiczny, oraz wiele innych.